QuickDone 2 парчиња Срце Облик на Силиконски Калап Торта Чоколадна Мувла Декорација Не Држи Трајни DIY се Пече Колачи Додаток AKC6138
Ново - 15 %

QuickDone 2 парчиња Срце Облик на Силиконски Калап Торта Чоколадна Мувла Декорација Не Држи Трајни DIY се Пече Колачи Додаток

Залиха
DEN 224.64
DEN 191.00
Износот:


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
100% за Храна одделение силиконски материјал.
Не-стап , лесно да се одделат, чиста, еко-пријателски,низок јаглерод, може да се рециклира.
Тоа е совршен за декорирање торта, фондан, паста и така натаму. Одлична алатка за да ги направи полесно.Флексибилни за лесно отстранување,иновативен дизајн,мека,постојано менување на стил.
Опис :
Производство : Печење & Тесто Алатки
Материјал : Храна одделение силиконски
Боја : Случајни
Големина на : 10.5*14*3.5 cm
Пакетот Вклучува :
2 Pc Торта Мувла
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Почитувани пријатели, Ако откажување на цел или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7 -10 дена преку Aliexpress. За плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Се очекува некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашата адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. За повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ве молиме контактирајте со нас на : 1. Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние ќе се најде на најниска цена за вас! 2. Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.

Декларираните карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
2
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта/Јајце Курва Мувла
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
AKC6138
Бренд Име:
quickdone

Поврзани производи