ДИНО Диносаурус Светот Поставите 12PCS Во Кутија Диносаурус Јајца Triceratops Tyrannosaurus Изборот на Модел на Животните Играчка Момче омилени
Ново - 14 %

ДИНО Диносаурус Светот Поставите 12PCS Во Кутија Диносаурус Јајца Triceratops Tyrannosaurus Изборот на Модел на Животните Играчка

Залиха
DEN 665.28
DEN 572.00
Износот:

Функција 100% Нов Во оригиналната кутија Ако добиете предмети во прашање,ние поддршка гаранција,или 100% наплата по враќањето на објектот.Ние се надеваме да се dolong долгорочни бизнис Ако имате огромна количина,ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде многу евтина цена, Ако сакате да брзо да добиете елементи, ние може да избере DHL ЕМС FEDEX . Нормално,ќе добиете предмети во 3-7 дена. ако оваа страница не го најде она што ви треба, ве молиме да се земе еден момент за да ја посетите нашата продавница може да биде производи ви се допаѓа, ви благодариме Што ја негуваат секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секогаш ќе бидат на нашите клиенти следново е производ Фото плаќање
1. Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени.
2. Ве молиме да ја плати во рок од пет дена по поставување на цел, или контактирајте со нас
со детали.
Превозот
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по вашата исплата завршен.
2. Ние брод на светот, Испорака метод : од Кина пост, EMS, DHL, или UPS.
како и обично, ефикасна испорака е од Кина Пост(7-30 дена).
3. Ве молиме имајте на ум дека понекогаш обичај ќе го одложи пакет за инспекција.
Ве молиме да контактирате со нас, прво за статусот на пратката пред повратни информации.
4. Се враќа правило : 7 дена размена, купувачот плаќа врати превозот.
5. Сите 5 ѕвезди повратни информации е многу важно за нас, Па Ако некоја причина не сте задоволни
или незадоволни со моите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации,
ни даде шанса да slove и да се направи, благодарение.
Повратни информации :
1. Вашето задоволство е наша крајна цел;
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне;
3. Ако не сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прв,
ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ако имате било какви прашања или потреби,ве молиме не двоумете се да ни e-mail.
Ве молиме слободно да ни e-mail, Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро!

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Предупредување:
Не Се Јадат
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
YINHE
Верзија Тип:
Првото Издание
Бренд Име:
YuwanToys
Стоковните Атрибут:
Предмет
Војник Додатоци:
Војник Сет
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Тема:
Животни
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
14cm
Материјал:
ПВЦ
Животни:
Диносаурусите
Скала:
1/12
Големина:
14cm,
Кукли Тип:
Модел
Тип На Производ:
Кукли
Тип:
Модел

Поврзани производи