Соберат 1/48 Воена Модел 48061 Супер Мерлин Мк.IX Авиони Модел Колекции
Ново - 15 %

Соберат 1/48 Воена Модел 48061 Супер Мерлин Мк.IX Авиони Модел Колекции

Залиха
DEN 1425.60
DEN 1212.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тема:
Возило
Возило:
Авионите
Тип:
Пластични
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Количината на Предмети во Собата:
50

Поврзани производи