Премиум Кожа прекривачот Луксузни Паричникот Телефон случај За LG Q6 држачот на holster телефон школка GG
Ново - 33 %

Премиум Кожа прекривачот Луксузни Паричникот Телефон случај За LG Q6 држачот на holster телефон школка GG

Залиха
DEN 357.12
DEN 239.00
Износот:


6 ако сте одбрале "Случај Додадете Чаша Филм"
На цел пакет ќе вклучува калено стакло screen protector + мобилен телефон случај. ова е нормално.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да се смири да контактирате со нас за прв пат ,ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки .
Ако не знаете моделот на вашиот телефон. Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. paypal , Alipay, Кредитна картичка и долгот на картичката . Добредојдовте на испраќање на информации за консултации.
Премиум Кожа прекривачот Луксузни Паричникот Телефон случај За LG Q6 држачот на holster телефон школка GG
Стр roduct карактеристики :
1 , Овој производ се состои од високо-квалитет p u eather + матирано боја внатрешна обвивка.
За пакување и Испорака
1 , не Можеме да означите секој пакет како подарок, но ние ќе пакет парцела добро .
2 , Ние прифаќаме врати кога стоки различни од вас да се купи во нашата продавница, или Оштетени.
Ве молиме не го ставајте премногу картичка или промена.Ве молиме да ги прочитате овие услови темелно пред ставање на вашата понуда.
За Повратни Информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ви благодариме за вашето разбирање. Ќе има некои огради од внатре за време на употреба. Исто така, наведуваат дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.
2 , Сите објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела). Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.
Ве молиме да се консултирате со нас или ни испратите слика од вашиот мобилен телефон и ние ќе ви ги даде одговор. Но, ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.
За Фотографија и Опис
Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.
Нема потреба да се грижите за нестабилност на хард внатрешна обвивка.
5, мобилен телефон бренд модели се бројни. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
На калено филмот е транспарентна калено стакло филм што не е покриена во полн екран. Што ќе влијае на искуство. Ве молиме погледнете за вашиот соодветниот модел на телефон.
Ако Имате Било каков Проблем во Врска со тоа , ве Молиме Порака мене .Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
направете го тоа за испорака во добра состојба .
За Враќа
1 , Ние прифаќаме никаква причина да се вратат.
За Плаќање
Ние прифаќаме многу методи за плаќање .
7, постојат прашања во врска со производот.
3, кожата е два-слој p u кожа .
Не грижете се.
Ние професионално ќе ви помогнат да се реши проблемот. Многу погодно.

Декларираните карактеристики

Материјал:
За LG Q6
Пакет:
Само Случај, Случајот и 2 Стакло
Бренд Име:
Bova
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Со Картичка Џеб,Потпирач,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Апстракт,Мат,Обична,Гроздобер,Бизнис
Applicate Модел:
За LG Q6
микс цел:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Пакетот Вклучува:
Едно Парче случај
Број На Модел На:
За LG Q6

Поврзани производи