ICEV 2018 нов дизајнер висок квалитет на женската кожа чанта комбинација satchels дами гласник торба рамо спојки покрие џеб
Ново - 35 %

ICEV 2018 нов дизајнер висок квалитет на женската кожа чанта комбинација satchels дами гласник торба рамо спојки покрие џеб

Залиха
DEN 1440.00
DEN 936.00
Износот:


Објектот информации :
Име на производ : ICEV 2018 нов дизајнер висок квалитет на женската кожа чанта комбинација satchels дами гласник торба рамо спојки покрие џеб
Бренд име : ICEV
Применливи Пол : Жените & Девојка
Торба Тип : Чанта, Гласник торба, Totes
Главен материјал : кожа СТП
Обвивка материјал : Ткаенина
Затворање тип : Патент & Hasp
Мерење : 28 * 11 * 23 cm
Рамо, рака должина : 120cm може да се прилагоди
Капацитет : А4 не можат да бидат ставени во
Погоден повод : Одите на Шопинг, Датира, Божиќ Подароци, Партија, Вечер, Подароци, итн.
ИМАЈТЕ на ум 1 : Има можеби малку големина отстапување (1-2cm)од реалниот кеси, бидејќи ние мерка со рака.
ЗАБЕЛЕШКА 2 : Како снимањето светлина, агли и компјутерските дисплеи, може да постојат неколку боја разлики.
ЗАБЕЛЕШКА 3 : ве Молиме погледнете го големина внимателно пред цел да бидете сигурни дека нема да бидете разочарани.
ICEV 2018 нов дизајнер висок квалитет на женската кожа чанта комбинација satchels дами гласник торба рамо спојки покрие џеб
ICEV 2018 нов дизајнер висок квалитет на женската кожа чанта комбинација satchels дами гласник торба рамо спојки покрие џеб
ICEV 2018 нов дизајнер висок квалитет на женската кожа чанта комбинација satchels дами гласник торба рамо спојки покрие џеб
Белешки : 1 Инч= 2.54 см ; 1 CM=0.39 Инчен Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 см грешка. Поради различни monitor settings, picture е боја може да се разликуваат од реалните производ бои.
ICEV, достигнување само во врска со,за мода естетски систем, позиционирање бренд во high-end, за да можат на своите производи за да ја отворите upthe пазарот, покривање ретро, Европа и сад, Јапонски, Koreanand други различни стил, intothe површината на кондензирана во многу уникатна женски торба бренд, во обичниот живот, извршување на чувство на модата и уметноста,пренос на љубовен живот емоции.

Декларираните карактеристики

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
ICEV
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Копче Синџир Носителот
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Обликот:
Satchels
Чанти Тип:
Totes
Декорација:
Пердуви
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
A01538
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
дизајнер чанта висок квалитет:
женски кожна чанта
комбинација satchels:
дами гласник торба
маска џеб:
рамо спојки

Поврзани производи