Екран на допир Панел За Sony Xperia Z3 Компактен Z3 Мини D5803 D5833 екран на допир digitizer стаклена леќа
Ново - 15 %

Екран на допир Панел За Sony Xperia Z3 Компактен Z3 Мини D5803 D5833 екран на допир digitizer стаклена леќа

Залиха
DEN 338.40
DEN 288.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Sony Xperia Z3 Компактен допир
Компатибилен Бренд:
SONY
Бренд Име:
SONY
боја:
Црна
Големина:
4.5 INCH
Број На Модел На:
D5803 D5833 допир
време на испорака:
2-3 работни дена
Гаранција:
3 месеци
Пакување:
Antistatic кеси+Меур кеси+Картонска Кутија
Фабрика цена:
контактирајте со нас за фабрика цена(Мин цел е 20 компјутери)
QC:
Тестирани пред Испраќање

Поврзани производи