За ktm duke РК 125 200 390 690 скм 1290 хонда honet kawasaki z800 јамаха tmax 530 500 мотоцикл Табличка Заградата Носителот
Ново - 14 %

За ktm duke РК 125 200 390 690 скм 1290 хонда honet kawasaki z800 јамаха tmax 530 500 мотоцикл Табличка Заградата Носителот

Залиха
DEN 1463.04
DEN 1258.00
Износот:


Напомена : 2 вида на LED светло
Тема : Состојба : 100% сосема нов
Материјал : алуминиум CNC
Количина : 1 парче
Бои : Црна, Сина, Црвена Злато Зелена Портокал Титаниум
Лесно да се инсталира Со led табличка светлина
Fitment :
Универзална одговара на повеќето мотоцикл, спорт велосипед, улица велосипед, dirt bike, итн.
Пакетот вклучува :
1 * мотоцикл лиценца плоча
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 10-12 13-16 17-19 20-24 25-30 Работни Дена + сабота + недела 12-14 15-18 19-21 22-26 27-32 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Р QIANKONG
Motobike Направи:
Kawasaki,Јамаха,Suzuki,Хонда,Харли-Дејвидсон,Ducati,Победа,Победа,Aprilia,BMW,Benelli,Универзална
Име На Модел:
PH-004
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бои:
сино/gold/Портокал/црна/sliver/зелена/црвена
Име На Модел:
Мотор табличка со LED светло
Количина:
1 сет
Состојба:
100 % сосема нов
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
feature1:
CNC Billt 6061 T6 Алуминиум
Употреба:
За ktm duke РК 125 200 390 690 скм kawasaki z800 јамаха tmax 500 530

Поврзани производи