Сајбер Очила Гроздобер Ретро Blinder Steampunk очила за сонце 50-тите Круг Очила F05
Ново - 15 %

Сајбер Очила Гроздобер Ретро Blinder Steampunk очила за сонце 50-тите Круг Очила F05

Залиха
DEN 183.84
DEN 156.00
Износот:


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Леопард Печати / Златна во Црвена / Злато Зелена / Brown / Сребрена / Gold во Сива боја / Сребрен / Злато&Tawny Рамка материјал : Метал УВ-отпорни одделение : UV400 Видливи перспектива го оценувате : 100% Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 x очила за сонце

Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Леќа Ширина:
Други
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
K4UBBD7731%
Стил:
очила
Леќи Материјал:
Акрилик
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Леќа Висина:
Други

Поврзани производи