bIgmUm Правоаголник Килими Дома Тепих Дневна Соба Област Оркестарот Мека Вратата Теписи embroider Спалната соба Кат Килими се Лизга Отпорни Душеци
Ново - 25 %

bIgmUm Правоаголник Килими Дома Тепих Дневна Соба Област Оркестарот Мека Вратата Теписи embroider Спалната соба Кат Килими се

Залиха
DEN 721.92
DEN 541.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Големина:
40X60, 50X80, 60X90, 90X140, 120X180, 140X200, 160X230, 200X290
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
дизајн:
Kilim
Употреба:
Спалната Соба,Молитва,Декоративни,Комерцијални,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Бренд Име:
bIgmUm
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
L171004
Декорација Стил:
Европски и Американски Стил
Место:
Салон
Шаблон Тип:
Флорални
Начини на Продажба:
готови производи тепих ( јуани / block )
Стил:
Европски и Американски Стил
Техника:
Машина Направени
Материјал:
100% Полиестер
шема:
Embroider
Стил:
Европа и сад
Материјал:
Место:
ParlorDecoration Стил
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие

Поврзани производи