12V 24V 36V 48V Сини LED Олово-киселина Батеријата Индикатор за Капацитетот на Батеријата Киселина Тестер Voltmeter Индикатор за Нивото на Наполнетост За Arduino
Ново - 5 %

12V 24V 36V 48V Сини LED Олово-киселина Батеријата Индикатор за Капацитетот на Батеријата Киселина Тестер Voltmeter Индикатор

Залиха
DEN 111.36
DEN 106.00
Износот:

Опис 1. Работат на струјата : 5-15m A(долниот батеријата напон и струја помали) 2. Осум електрична енергија Резолуција : 10% 25% 40% 50% 60% 75% 90% 100% 3. Voltmeter на точноста : 1% 4. Работна температура : -10 ~ +65 5 целзиусови Степени. Оперативен Влажност : 10 ~ 80% 6. Димензии : 48*29*21 мм answer : ___________________________ NOTE : само ќе се прикаже напон ако не се измери олово-киселина батеријата!! Пакетот Вклучува : 1pcs * 12 V/24 V/36 V/48 V Сини LED Олово-киселина Батеријата Индикатор за Капацитетот на Батеријата Киселина Тестер Voltmeter Индикатор за Нивото на Наполнетост За Arduino
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Декларираните карактеристики

боја:
12V, 24V, 36V, 48V
Број На Модел На:
12V 24V 36V 48V
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
diymore
Излез Тип На:
Pls проверете опис

Поврзани производи