JEXXI Најниска Цена Промоција 925 Вистински Сребрен Накит Жените Благородна Кристал Прстен Гроздобер Тип за Дами Свадба Партија Bijoux
Ново - 34 %

JEXXI Најниска Цена Промоција 925 Вистински Сребрен Накит Жените Благородна Кристал Прстен Гроздобер Тип за Дами Свадба Партија

Залиха
DEN 217.44
DEN 144.00
Износот:


Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
J41101
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
n
Функција:
n

Поврзани производи