(2piece) Нов NCT5573D QFP-64 Чипсет

(2piece) Нов NCT5573D QFP-64 Чипсет

Залиха
DEN 469.44
Износот:


Декларираните карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
NCT5573D
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
qfp-64

Поврзани производи