Оригинални 7 инчен LCD Екран Панел Поправка Делови Замена 705-070 V1 големина 164*97mm Бесплатен превозот

Оригинални 7 инчен LCD Екран Панел Поправка Делови Замена 705-070 V1 големина 164*97mm Бесплатен превозот

Залиха
DEN 720.00
Износот:


Оригинални 7" инчен LCD Екран Панел Поправка Делови Замена 705-070 V1 големина 164*97mm Бесплатен превозот

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
705-070 v1

Поврзани производи