KSQ Големи Димензии Телефон Кеси Универзална Отворено Паричникот За 6.4 Мулти Модел на Телефон Појас Торбичка Holster Торба Џеб Отворено Војска Случај
Ново - 20 %

KSQ Големи Димензии Телефон Кеси Универзална Отворено Паричникот За 6.4 Мулти Модел на Телефон Појас Торбичка Holster Торба

Залиха
DEN 273.12
DEN 218.00
Износот:

Карактеристики : Премиум квалитет мека кожа вертикални за носење на вашиот телефон Магнетни самостојно затворање размавта овозможува мирен и лесно да пристапите до вашиот телефон Не-гломазна спојувалка за каиш и циклуси ви овозможи да го прикачите безбедно клипот на вашиот појас Мека внатрешни работи нема да го изгребат екранот Лесно да се отвори и да пристапите до вашиот телефон Бои : како фотографија,100% реално пука. Предмет Тип : Половината Пакети Пол : Мажи, Жени, Родова Стил : Спортот Шаблон Тип : Цврсти торба големина : за 18cm*12cm*3.0 cm Тежина : Околу. 103g Погоден за : моќ банка , Паричник ,Мобилен телефон, алатка, лаптоп, пенкало, клуч итн.. answer : ___________________________ Note : Само вклучува торба, други украси или телефон за илустрација не се вклучени во слика. Пакет се Вклучени : 1x Тактички Половината Пакет Торба Цел 5 парчиња или повеќе е prefered,може да се добие 5% попуст! Пакувањето на производот

Декларираните карактеристики

Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 3G/3GS,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 8 Плус,iPhone 5s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
Карактеристики:
Универзална Отворено Тактички Holster Воена Паричникот телефон кеси
Мало Пакет:
No
дизајн:
Симпатична,Спорт,Обична,Гроздобер,Ткаеше,Бизнис
Бренд Име:
KSQ
Големина:
12cm*18cm*3cm
Тип:
Торбичка
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Одговара за 1:
За iPhone 6/6 плус/6S Плус/7 плус/8plus X
Одговара за 2:
За Samsung Галакси S8 Плус /note 8/N7
Одговара за 4:
За Sony Z1/Z2/Z3/Z5/Z2 компактен/Z3 компактен
одговара за 5:
За G2 LG G2mini G3 G3mini L70 L90
Одговара за 6:
За Xiaomin М3 М4 M2S M1S Redmi Забелешка 3
Одговара за 7:
За Huawei P6 P7 P8 P8lite чест 6 6Plus 7 7i
Одговара За 8:
За Meizu MX4 MX3 MX2 За THL T11 T100 T100
Одговара За 9:
За Леново P780 P770 A830 A850 K860 A766
Одговара За 10:
Универзален Мобилен Телефон Случај 5.7
Одговара за 3:
за huawei колега 9/mate 10

Поврзани производи