Топла продажба Нерѓосувачки челик 3 пура цевка кутија преносни метал тутун humidor 3 во 1 пушач цевка патување пура случај gadgets Dia25mm
Ново - 5 %

Топла продажба Нерѓосувачки челик 3 пура цевка кутија преносни метал тутун humidor 3 во 1 пушач цевка патување пура случај gadgets

Залиха
DEN 470.40
DEN 447.00
Износот:


Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик & Цинк легура.
Дизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.
Џеб големина, погодно за носење
Со уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
ПТ-C226
Бренд Име:
BORSESMI
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
170*70*25mm Dia25mm
Тежина:
154g
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Packaing:
Белата кутија
Потекло:
произведено во Кина
Пакет Листа:
1* Оригиналниот пура цевка

Поврзани производи