QILEJVS Висок Степен на Велосипед Велосипед слушалки капа Виси Core Проширување Завртки Слушалки Алуминиум Легура За 28.6 mm Нови
Ново - 22 %

QILEJVS Висок Степен на Велосипед Велосипед слушалки капа Виси Core Проширување Завртки Слушалки Алуминиум Легура За 28.6 mm

Залиха
DEN 114.72
DEN 89.00
Износот:


Висок Степен на Велосипед Велосипед слушалки капа Виси Core Проширување Завртки Слушалки Алуминиум Легура За 28.6 mm Нови
100% сосема нов и висок квалитет на Проширување Дијаметар Опсег : 22.2~25.4 mm Употреба : 28.6 mm Директно Алуминиум Вилушка, Карбонски Влакна Вилушка, Челик Вилушка, Титаниум Алуминиумски Вилушка Лесно е удобен да го инсталирате. На корисни велосипедизам додаток за велосипедист. Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик завртка +6061 алуминиум легура Големина : 30мм x 28.6 mm(приближно) Боја : Сребро Количина : 1 компјутер Забелешка :
На бесење на јадрото на завртката не вклучува матични капа и матични завртка , ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум тоа. Ви благодарам многу.
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : Велосипед Проширување Виси Јадрото на Завртката x 1(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
QILEJVS
Материјал:
304 од не ' рѓосувачки челик завртка +6061 алуминиум легура
Висина:
30мм
Создаден Diamete:
20mm
Надворешен дијаметар:
28.6 mm
Тежина:
about 40 g
Број На Модел На:
5E1072
Големина:
other
боја:
Сребро.
Количина:
1 Компјутер

Поврзани производи