100pcs/лист Лепило Силикони Круг Нозете Јасно Анти Лизга Браник Амортизерите Шок Апсорбер Нозе Влошки

100pcs/лист Лепило Силикони Круг Нозете Јасно Анти Лизга Браник Амортизерите Шок Апсорбер Нозе Влошки

Залиха
DEN 42.72
Износот:


100pcs/лист Лепило Силикони Круг Нозете Јасно Анти Лизга Браник Амортизерите Шок Апсорбер Нозе Влошки
Функција :
1. Тоа може да ви помогне да ги апсорбира влијание шок и звук при склучување на вашиот кабинети замав или slide врати, или фиоки.
2. Направи со посебни мек полиуретан материјал.
3. Намалување на остри звуци на треснувајќи вратата и фиоки и до 30%.
4. Одговара за сите видови на вратата, ковчегот, фиока, кабинет, фиока и така натаму.
Спецификации
100% Сосема Нов
Материјал : Силикон
Боја : Транспарентна
Големина : 8 x 2,5 mm/ 0.31" x 0.09"
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот, ве Молиме да се разбере.
Пакетот вклучува :
100 x Лепило Силикони Нозе Браници

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Дрво
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
GJ0623-01
Големина:
8x2.5mm
боја:
Јасно
Материјал:
Силикони
Тип:
Лепило Силикони Нозе Браници

Поврзани производи