Повторна употреба прашина ролери четка за алишта милениче леплива коса смена четки магија Автомобил мебел перат lint ролери отстранување уред
Ново - 6 %

Повторна употреба прашина ролери четка за алишта милениче леплива коса смена четки магија Автомобил мебел перат lint ролери

Залиха
DEN 239.04
DEN 225.00
Износот:


Повторна употреба прашина ролери четка за алишта милениче леплива коса смена четки магија Автомобил мебел перат lint ролери отстранување уред
Карактеристики :
100% нов и висок квалитет
Материјал : висок квалитет PP + TPR материјал, здравје и заштита на животната средина лесно да користите Карактеристики : може да се повтори употреба на една ролна од прашина, остатоци, губење на сите леплива функција : да биде перење облека налепници прашина возен циклус користите леплива тапан облека прашина
Големина : вкупната должина на 19cm; тркалаат ширина 5cm; должина 9.8 cm
Материјал : ПП + TPR
Тежина : 90g
Пакувањето вклучува :
1 x леплива се тркалаат
Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас. Ве молиме кликнете на линкот наскоро.

Декларираните карактеристики

Употреба:
облека
Стил:
упатство
Материјал:
PP
Број На Модел На:
miao-1297
Производство:
Lint Лепење Ролери
Бренд Име:
Halojaju
Тип На Производ:
pelusa
Производот:
прашина ролери
Функција:
леплива се тркалаат
tite:
домашно милениче коса смена четки
Употреба:
перат lint ролери
тип - 2:
четка за алишта
тип - 3:
lint ролери
тип - 4:
Домашно Милениче Чистење
тип - 5:
леплива коса со ролери
тип - 6:
lint ролери перат

Поврзани производи