За ZTE П Лукс Сечилото 4 G Случај 3D Симпатична Мачка Fundas Coque За ZTE Сечилото П Лукс 4G 3G A430 Телефон Случаи Меки Силиконски TPU Кеси Школка
Ново - 30 %

За ZTE П Лукс Сечилото 4 G Случај 3D Симпатична Мачка Fundas Coque За ZTE Сечилото П Лукс 4G 3G A430 Телефон Случаи Меки Силиконски

Залиха
DEN 127.20
DEN 89.00
Износот:


Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти. Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Искусни КК постапка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).Материјал : Направен од Висок Квалитет На Мека TPU Гел Гума 3.Стил : Кул Мода Магија Стилски Уникатен Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Fundas Coque 5. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив ве Молиме контактирајте нè ако имате било какви загриженост во врска со купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Овие се купувачите одговорност . Модел на телефон : Телефон Случај За ZTE Сечилото П Лукс 4 G Случај Покрие Силикони 2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.Функција : Назад Заштитник Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорни Нашата Група Предности>>> 1. Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Пад На Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! 3.

Декларираните карактеристики

Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
ZTE
Големина:
4.5'' For ZTE Blade Q Lux 4G
дизајн:
Цвеќиња,Егзотични,Животински,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Цвет 3D Олеснување Мека TPU Силикони Ултра Тенок Мачка
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Компатибилни модели:
За ZTE Сечилото П Лукс 4G A430
За ZTE Сечилото П Лукс 4G:
Компатибилни модели
Компатибилен:
Capa став coque capinha fundas carcasa
За луѓето:
Младите Насликани Нови Пристигнување Мода телефон кожата хауба
CP2:
Висок Квалитет видиме Заштитник Маска
дизајн:
Нови Мулти видови Шарени кул телефон Тешко Пластични школка
боја:
25 Модели Насликани Бои за Избор

Поврзани производи