За Андроид Таблет PC AC Полнач Универзална 2,5 mm ЕУ Напојување 5V-2A Адаптер за Промоција
Ново - 15 %

За Андроид Таблет PC AC Полнач Универзална 2,5 mm ЕУ Напојување 5V-2A Адаптер за Промоција

Залиха
DEN 139.68
DEN 119.00
Износот:


Приклучок Тип : Plug ЕУ
Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и Практични.
Паметен уред пренапонска заштита за текот на напон, температура и краток спој заштита.
Од стави џек адаптер големина : 2,5 mm
Iutput : 100-240 V AC 50/60 Hz
Излез : 5 V DC 2 A
Кабел Должина : околу. 90 cm/35 инчи
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Ве молиме овозможи на грешка при мерење на 0.5-2cm.
Нема мало пакување.
Пакетот вклучува :
1 Pc x Полнач
'

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Излез Тип На:
DC
Употреба:
Префрлување
врска:
Приклучок Во
Излезен Интерфејс:
5.5 мм*2,5 mm
Број На Модел На:
Други

Поврзани производи