3S 3 Серија Литиум Капацитетот на Батеријата Индикатор Модул 12.6 V Сина Екранот Електрично Возило Батеријата Тестер Li-po Li-ion
Ново - 6 %

3S 3 Серија Литиум Капацитетот на Батеријата Индикатор Модул 12.6 V Сина Екранот Електрично Возило Батеријата Тестер Li-po Li-ion

Залиха
DEN 53.28
DEN 50.00
Износот:

Карактеристики : 1.Батерија тип на електричната енергија испорачана на екранот 2.Широка примена области : литиум батерија 3.Користејќи Метод : поврзете се прикаже одбор позитивни и негативни порта со тестирани батеријата позитивни и негативни порта,дигитални цевка ќе се прикаже реално време батеријата на електричната енергија испорачана 4.Дигитални Боја : преглед црвена,го прикажува блок сина (кога батеријата на електричната енергија испорачана е полна,тоа ќе биде сите) Дисплеј на Електричната енергија Испорачана Параметар : 1.Кога батеријата напон е над N*3.3 V,тоа ќе го осветлуваат 1 блок на електричната енергија испорачана (забелешка : N претставува батеријата количество) 2.Кога батеријата напон е над N*3.5 V,тоа ќе го осветлуваат 2 блокови на електричната енергија испорачана 3.Кога батеријата напон е над N*3.7 V,тоа ќе го осветлуваат 3 блокови на електричната енергија испорачана 4.Кога батеријата напон е над N*3.9 V,тоа ќе го осветлуваат 4 блокови на електричната енергија испорачана 5.Кога батеријата напон е помало од N*3.3 V,4 блокови екранот ќе се исклучи;тоа претставува батеријата е помалку од 3.3 V,и можете да ја полните батеријата Пакет се вклучени : 1*3 S 3 Серија Литиум Капацитетот на Батеријата Индикатор Модул 12.6 V Сина Екранот Електрично Возило Батеријата Тестер Li-po Li-ion
Почитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Ви благодариме за вашиот поддржува!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
3S
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
diymore
Излез Тип На:
Pls проверете опис

Поврзани производи