10PCS FQP47P06 47P06 MOSFET N-ГЛ 60V 47A ДА-220
Ново - 10 %

10PCS FQP47P06 47P06 MOSFET N-ГЛ 60V 47A ДА-220

Залиха
DEN 154.56
DEN 139.00
Износот:


Среќен шопинг почеток!!!

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
Стандард
Пакет:
натопи
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
FQP47P06
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови

Поврзани производи