Голема Големина Жанила Ткаенини тепих за дневна соба декоративни душеци и килими бања бања мат вода апсорбирање на руг кујна теписи
Ново - 29 %

Голема Големина Жанила Ткаенини тепих за дневна соба декоративни душеци и килими бања бања мат вода апсорбирање на руг кујна

Залиха
DEN 432.00
DEN 307.00
Износот:

Снег Нил апсорбира водата да се прилагодите на тепих
Филозофија на боја
Мек мирис на ultrafine влакна
Нашето срце
Се надевам дека ќе се чувствувам
Купувачи употреба
Чувствувам нежност на ultrafine влакна
Еден ден на исцрпеност
И влажни вода
Тоа смрди го настрана
30мм ултра висока надолу
Абсорпција на вода и брзо сушење се исто така достапни
Површината моментален апсорпција на вода, на дното impermeable, влага доказ заштита на подот
Анти - пропадна дали добро
Тоа е професионална изведба на латекс против пролизгување база
Може да се машина за миење

1. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен ( празници може да биде продолжен)
стоката ќе пристигне во 5-40 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
1. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2. Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3. Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Декларираните карактеристики

Големина:
1200MM1600MM, 1400mm x 2000mm, 1600mm x 2300mm, 2000mm x 3000mm, 400mm x 600mm, 500mm x 800mm, 700mm x 1400mm, Stair mat30cm50cm, 600mm x 900mm
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Употреба:
Спалната Соба,Комерцијални,Декоративни,Молитва,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Начини на Продажба:
Блок/долар
Стил:
Традиционален Кинески
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Жанила Ткаенини
Место:
Салон
Бренд Име:
AIJUBIRD
Декорација Стил:
Свежо и свежо
Број На Модел На:
A1026
Техника:
Машина Направени
дизајн:
Тибетската
Измијте Стил:
Прашина Колектор
Употреба:
детска соба

Поврзани производи