ABOOM Топла Машина за Шиење Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре Сече Мувла
Ново - 20 %

ABOOM Топла Машина за Шиење Метал Cutting Умира За Scrapbooking Stencils DIY Албум Картички Декорација Втиснување Папка Умре

Залиха
DEN 240.00
DEN 192.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ABOOM
Број На Модел На:
DC-744
боја:
Сребро.
Шема:
Домаќинство Шема
Материјал:
Јаглероден Челик
Прилагодување:
Прифатливо

Поврзани производи