A5 A6 A7 Солидна Боја Страница 6 Дупки Внатре Страници Излет Трудови Симпатична Лаптоп Појавување На Канцелариски
Ново - 16 %

A5 A6 A7 Солидна Боја Страница 6 Дупки Внатре Страници Излет Трудови Симпатична Лаптоп Појавување На Канцелариски

Залиха
DEN 60.48
DEN 51.00
Износот:

A5 A6 A7 Солидна Боја Страница 6 Дупки Внатре Страници Излет Трудови Симпатична Лаптоп Појавување на Канцелариски Бои : Зелена,Сина,Жолта,Розова,светло жолта Љубов шарени серија хартија

Декларираните карактеристики

Големина:
A7, A5, A6
Бренд Име:
DDAYUP
Употреба:
Патување Весник
Со Заклучување:
No
Маска Материјал:
Хартија
Страна Обврзувачки Режим:
Спирала
Стил:
Симпатична
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Број На Модел На:
Внатре страница
Тип:
Додатен Трудови
Стил:
Спирала
Употреба:
подарок
Внатрешните Страници:
5

Поврзани производи