СИНДИ XIANG Нови Пристигнување Глеѓ Иглички Птица Brooch Мода Симпатична Животно Brooch Унисекс Жени Мажи Накит Шарени Стил Нова Година Подароци
Ново - 36 %

СИНДИ XIANG Нови Пристигнување Глеѓ Иглички Птица Brooch Мода Симпатична Животно Brooch Унисекс Жени Мажи Накит Шарени Стил

Залиха
DEN 125.76
DEN 81.00
Износот:


материјал : Кристал и алуминиумски
големина : 4.9 cm*2.7 cm
тежина : 9.4 g
пакување : opp вреќа пакување

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BR20072
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
СИНДИ XIANG

Поврзани производи