CNC Мотоцикл Прилагодливи Палка Нога Штипки Педали Одмор За SUZUKI GSXR1000 GSX1000R GSXR 1000 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Ново - 10 %

CNC Мотоцикл Прилагодливи Палка Нога Штипки Педали Одмор За SUZUKI GSXR1000 GSX1000R GSXR 1000 2009 2010 2011 2012 2013 2014

Залиха
DEN 5183.52
DEN 4665.00
Износот:


100% Сосема Нов
Материјал : T6061 алуминиум Легура
Целосно Прилагодливи Позиционирање На Нога Штипки.
Подложка за нозе прилагодливи во различни правци, тоа може да се подигне или влечат назад до одредена позиција. Со анти-лизга систем.
Погодни за :
SUZUKI
GSXR1000 2009-2015
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат. 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Декларираните карактеристики

боја:
Злато, Црна
Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Suzuki
Име На Модел:
C10091319
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
21cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
1.5kg
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Поврзани производи