Целосна Плоштадот / Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Руса Амстердам 3D Везови Крстот Бод Мозаик Кристал Дома Декор Подарок
Ново - 38 %

Целосна Плоштадот / Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Руса Амстердам 3D Везови Крстот Бод Мозаик Кристал Дома Декор Подарок

Залиха
DEN 316.80
DEN 196.00
Износот:

(исто како ќе го изберете)
2. (пребарување "costom" во мојата продавница)
П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?
A : Почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "" Испратите фотографија "" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене.
Дијамант слика : 4-Совршен чекори
Лесно да се научат,Погоден за сите возрасти!
Ова е готови работи ,види,таа е многу убава ,не е тоа? Само мислев дека ова е мојот заврши ,толку среќен!
Да оркестарот соба или handsel на пријатели е исто така добар избор."
П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во Целосна Вежба Сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант . поголем големина ќе ефект подобро! поради мал ефект е лоша, мала големина за почетници и деца да вежбаат, ви благодариме !
Нови Fash Европската Дијамант Сликарство ве Молиме обидете се да cloose вашите очи , Слика кога спалната соба дневна соба и бебе соба .Answer : ___________________________ NOTE : мозаик сликарство не HD слика, тие се различни, различен стил. Големина : 20x20cm,20x25cm,30x30cm,30x40cm,40x50cm и да дејствува.
За Круг дијамант
Дијамант слика : 1-Висок Квалитет Дијамант
Дијамант слика : 2-HD Слика платно со Висок defintion сликарство платно појасни.нашата продавница ќе испрати дијаманти за да можете бесплатно , ние ќе брод до вас, како е можно поскоро.
Мали платно е само погоден за почетници и за деца! Поголем платно, повеќе совршен деталите!
Кликнете на за да внесете предмет за производот
artoon
Овошје Слика Цвет
Ве молиме Имајте во предвид : Дијамант Сликарство големина е големината на сликата не големина на екранот (имаат 1-2 cm грешка). Сите се виси на diy дијамант сликарство на вашето семејство .
Дијамант слика : 5-Висока вискозност и Доволно Дијамант
1* Ние користиме двострано лепило на вискозитет, не е лесно да се падне дијаманти
2* Висок квалитет сјајна плоштадот дијамант,никогаш нема да избледи
. ако наидат на квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе ја прими стоката. Ајде да го реши проблемот со вас . Meterial : Памук Платно и смола вежби
3.Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно. ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. Сите дијамант сликарство се спакувани и за вас , клиентите треба своите рачно изработени, не е завршена, ние обезбеди потребните алатки и материјали. Предмети : 1. Се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања во врска со нашите дијамант боја производи, ние сме дваесет и четири часа во линија . чувајте ги производите во нивната оригинална состојба и да ги плати трошоците за превоз од себе, ние ќе рефундирање на целосна по добивањето на врати производот. Употреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација / Подарок Колекции
4. Тоа е многу топла и полна со среќа. тие се различни од уметнички стил. П : Колку време јас ќе го дадам мојот googs откако ќе плати мојата цел ? A : ние ќе ви испрати стоката во 1-4 дена по сте платиле вашата нарачка , вие ќе ги добиете вашите производи во 15-60 дена . производи имаат многу дијаманти, таму ќе може да се имаат мал дел на дефекти, секоја слика, ние ќе ви испрати дополнителна 20% -30% дијаманти .

Декларираните карактеристики

Големина:
20X20CM Round, 25X25CM Round, 30X30CM Round, 40X40CM Round, 50X50CM Round, 60X60CM Round, 20X20CM Square, 25X25CM Square, 30X30CM Square, 40X40CM Square, 50X50CM Square, 60X60CM Square
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
10-60
Поставете Тип:
крстот бод
Употреба:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,трпезарија
Техника:
diy дијамант сликарство
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Рамка:
Формулиран
Тип:
дијамант везови
Стил:
Руса Амстердам

Поврзани производи