Бесплатен Превозот во Воздушниот Компресор Пумпа Цилиндар Клипот Прстен Поврзување Прачка Поправка комплет за Х5 E53 A6 Q7 ФОЛКСВАГЕН Touareg Land Rover L322 LR
Ново - 15 %

Бесплатен Превозот во Воздушниот Компресор Пумпа Цилиндар Клипот Прстен Поврзување Прачка Поправка комплет за Х5 E53 A6 Q7 ФОЛКСВАГЕН

Залиха
DEN 2711.04
DEN 2304.00
Износот:


Бесплатен Превозот во Воздушниот Компресор Пумпа Цилиндар Со Клипот Прстен Поврзување Прачка за Х5 E53 A6 Q7 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Land Rover L322 LR
ОЕМ БР. : 7 L0 698 007 D
4 L0 698 007 A
4 L0 698 007 B
МОДЕЛ : За бмв Х5 E53 A6 за Ауди Q7 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Range Rover L322 Cayenne
Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена
Пакување :
Neutal пакување и прифаќање на клиентот посебно пакување и побарувачката.
Плаќање :
Ние, исто така, ја прифати плаќање преку alipay
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

Декларираните карактеристики

Име На Модел:
AUDI Q7
Q7-Година:
2009,2010,2007,2008
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
8cm
Audi Модел:
Q7
Тип:
Притисок Имајќи
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2007-2010
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Бренд Име:
airfuspesion
Материјал Тип:
Гума
Тип:
воздушниот Компресор Цилиндар со прстен авто дел
Член:
Воздушниот Компресор Пумпа Цилиндар Поправка на комплет
ОЕМ:
7L0698 007D 4L0698007A 4L0698007B
За:
За БМВ Х5 E53
Примена:
за Ауди Q7 A6 C6 ФОЛКСВАГЕН Touareg Cayenne
Може да се инсталира во:
за Range Rover L322

Поврзани производи