Keyecu Далечински Автомобил Копче Школка Случај Фоб 6 Копче за Volvo C30 C70 S40 V50 2008-2011 FCC ID: KR55WK49259
Ново - 8 %

Keyecu Далечински Автомобил Копче Школка Случај Фоб 6 Копче за Volvo C30 C70 S40 V50 2008-2011 FCC ID: KR55WK49259

Залиха
DEN 955.20
DEN 879.00
Износот:


Замена Далечински Автомобил Копче Школка Случај Фоб 5 Buton наведени Тука е нова замена на надворешната школка/случај да го замени вашиот носи или скршени случај школка. Можете лесно може да се движи внатрешните компоненти од вашиот стар случај оваа нова замена школка клучните нож треба да се намали на локално locksmith. БЕЗ внатрешни работи (remote/електроника/transponder чипови/батерија) единица внатре
Погоден за следните возила
2008-2011 C70 2008-2011 V50 2008-2011 S40 2008-2011 C30
Специјални Забелешки : Нема Програмирање Е Потребно.

Декларираните карактеристики

Број на Копчиња:
1pc, 3pcs, 10pcs
Осветленост Дел Број:
Далечинскиот Клуч Школка
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
6 копче
Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
Материјал Тип:
за Volvo C30 C70 S40 V50 2008-2011
R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
FCC ID

Поврзани производи