1pc kinglang Јапонски Ресторан пластични меламнин 3-делови мали Сол Масло Леќата Потопување Соја сос јадење плоча Dinnerware
Ново - 10 %

1pc kinglang Јапонски Ресторан пластични меламнин 3-делови мали Сол Масло Леќата Потопување Соја сос јадење плоча Dinnerware

Залиха
DEN 200.64
DEN 180.00
Износот:


Реден Број 140048
Големина : 10.5*5.6 cm
Тежина : 80g

Декларираните карактеристики

Dinnerware Тип:
Јадења & Плочи
Пластични Тип:
Меламнин
Шаблон Тип:
Цврста
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Материјал:
Пластични
Плоча Тип:
плоча јадење
Бренд Име:
KINGLANG
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
140048
Обликот:
правоаголник
Количина:
1
Техника:
Мраз

Поврзани производи