ALLOET Foto Studio dslr фото Додатоци 360 степени 1/4Артикулирани Магија Рака Планината Адаптер Камера Стабилизатор Следи Флеш Магија Рака
Ново - 21 %

ALLOET Foto Studio dslr фото Додатоци 360 степени 1/4Артикулирани Магија Рака Планината Адаптер Камера Стабилизатор Следи Флеш

Залиха
DEN 232.80
DEN 184.00
Износот:


Опис : 1/4" Articulating Рака Адаптер обезбедува 1/4" машки до 1/4" машки конец планината. Ќе ви овозможи да се качи вашата Камера, Следење или Led Светло на уредот со 1/4" женски дупка. 360 степени rotatable дизајн кој ви овозможува да го промените аголот, како сакате. Едноставна инсталација. Лесен и брз демонтажа. Направени од цврст алуминиум и метал. Материјал : Алуминиумски и Метални Боја : Црна & Сребрена Нето Тежина : 75g 1 x Адаптер

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Dslr фото Камера Стабилизатор
Бренд Име:
alloet
Материјал:
Алуминиум Метал
функција 1:
Двојно Главата 360 Степени Rotatable Дизајн Со 1/4 Завртки
Карактеристика 2:
Dslr фото Магија Рака Адаптер за Полнач
функција 3:
Dslr фото Додатоци Планината Блиц на Камерата ги Следи Стојат
карактеристика 4:
Камерата Стабилизатор Носителот Конектор
Карактеристика 5:
Магијата Рака dslr фото Додатоци Камера Делови
Функција 6:
Articulating Магија Рака за Монтажа Адаптер За dslr фото Апарати
Карактеристика 7:
Артикулирани Рака Флексибилни Магија Рака Камера Рака

Поврзани производи