100pcs 4 бои 5*7 см рачно изработени ѓердан pendant екранот картичка накит прикажува pendant пакување ѓердан картички
Ново - 5 %

100pcs 4 бои 5*7 см рачно изработени ѓердан pendant екранот картичка накит прикажува pendant пакување ѓердан картички

Залиха
DEN 239.52
DEN 228.00
Износот:

ГОЛЕМИНА : 7x5cm Материјал : 300gsm kraft картон Количина : 100pcs/многу сме фабрика за пакување,сопствена налепница на етикетата,хартија картички,Кутија ,кеси.

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Црна, Кафеава, Црвена Роза
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Должина:
7cm
Број На Модел На:
P&C5612
Објектот Висина:
7cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
1g
Производ Карактеристики:
earring картички
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
is_customized:
Yes

Поврзани производи