Занаетчиски Ѕид Tassels Виси Капки Рачно Изработени Ѕид Виси Ресни Ретро Деца Занает Девојки Соба Бебе Индискиот Декорации За Домот
Ново - 30 %

Занаетчиски Ѕид Tassels Виси Капки Рачно Изработени Ѕид Виси Ресни Ретро Деца Занает Девојки Соба Бебе Индискиот Декорации За

Залиха
DEN 1219.68
DEN 854.00
Износот:

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Материјал : памук предиво & стапчиња. На tapestry може да се пофали 100% рака ткаење, уникатен дизајн, и adoptive природни материјали откривање на минимализам. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО
И Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Нарачки обработени 3-5 дена по уплатата верификација. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата
цел број. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .13 во
Одржување :
Вие само може да се користи фен удар прашина наместо миење со вода за нормално одржување.
Забелешки :
100% рачно изработени производ може лесно да се пореметена, па ве молиме да се организира со еден тресење откако ќе ги примите.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Параметри :
1.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ
НЕ Е ПРАШАЊЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Значи, ако сте задоволни со нашите производи ,се Надевам, ќе може да љубезно ни даде Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди )
2. Материјал : памук конец, дрво стапови
2.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress !
1. Ако треба да се мијат производ, ве молиме исчистете го со раце отколку на машина за перење. Примена : Совршен за свадба подароци, свадба материјали, Boho тема партија декорација, бебе ѕид декорација, детска спална соба декорација), birthday (роденден подароци, итн. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Пакување листа : 1* tapestry
1. Се надеваме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален ( 3 ѕвезди )или негативна повратна информација (1-2 ѕвезди ), Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми и ве молиме да ни веруваат !
. Поради памук производство на процесот, на природен памук предиво доаѓа со некои мирис кој ќе исчезне по обесени на ѕидот неколку дена.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
1.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Материјал:
Текстилна & Ткаенина
Стил:
Пастирски
Тема:
Маскота
Име:
Декоративни Ресни
Применливи ситуации:
Дневна соба, соби бар, супермаркет врати
Пад на превозот:
Поддршка
Функција:
Висок квалитет
Употреба:
декорација спална соба
ip камери 1080p wifi:
Ѕидот Виси
Usage2:
бебе соба оркестарот
Usage3 :
детска соба декорација
Usage4:
Девојка соба декорација
користат за:
партија декорација

Поврзани производи