WOSTU Најдобри Продажба на 925 Sterling Silver Прекрасна Пчела Капка Обетки За Жените парична Казна Накит Луксузни Љубовник Подарок BKE149
Ново - 20 %

WOSTU Најдобри Продажба на 925 Sterling Silver Прекрасна Пчела Капка Обетки За Жените парична Казна Накит Луксузни Љубовник

Залиха
DEN 865.92
DEN 693.00
Износот:


Материјал : 925 Фунта Сребро Обетки Животната средина : Олово,Никел Слободни Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок НАПОМЕНА : симпатична пчела flys покрај вашето уво, вие сте убава и згодна цвет самовила.
.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
BKE149
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
925 Sterling silver
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба

Поврзани производи