7 para7 популарни втората генерација capacitance екран на допир hk70dr2009 hk70dr2009-v2 Бесплатен превозот

7 para7 популарни втората генерација capacitance екран на допир hk70dr2009 hk70dr2009-v2 Бесплатен превозот

Залиха
DEN 211.20
Износот:


7 para7 популарни втората генерација capacitance екран на допир hk70dr2009 hk70dr2009-v2 Бесплатен превозот
Боја : бела, црна. Ве молиме оставете порака за да ни кажете каква боја вашата посакувана кога ќе се направи ред, или ние ќе ги испрати во случајно. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
hk70dr2009-v2

Поврзани производи