StarsColors Супер Тенок Големина 0.07 mm Eyelash Продолжување Шарени очи трепките се Користи во Партијата Убавината ја сочинуваат алатки
Ново - 15 %

StarsColors Супер Тенок Големина 0.07 mm Eyelash Продолжување Шарени очи трепките се Користи во Партијата Убавината ја сочинуваат

Залиха
DEN 431.04
DEN 366.00
Износот:


За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард превозот или e-пакет,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден. 2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Навивам:
C, D
Дебелина:
0.07 mm
Должина:
8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Бренд Име:
ICONSIGN
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Големина:
14*9*3 cm
Број На Модел На:
ИЕА-005
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Трепки Стил:
Други
Количина:
6 Линии
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Тип:
рачно изработени
Материјал:
PBT од Кореја
боја:
шарени
линија:
6 Линии
Должина:
8mm, 9mm,10mm,11mm,12mm
Грубост:
0.07 mm
Обликот:
C&D Навивам
Стил:
Шарени трепките
Пакет:
1 кутија

Поврзани производи