20 Компјутери за 10мм рамен кожа, Антички Сребрен лизгачот монистра накит материјали накит наоѓање D-1-10-127

20 Компјутери за 10мм рамен кожа, Антички Сребрен лизгачот монистра накит материјали накит наоѓање D-1-10-127

Залиха
DEN 240.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
1cm
Производ Карактеристики:
Zamak
Број На Модел На:
D-1-10-127
Бренд Име:
Mb корк
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
1g
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Објектот Должина:
1cm
Накит Наоди Тип:
лизгачот
Typle:
Zamak
За:
diy накит
Превозот Од:
Европа

Поврзани производи