Дрво Листови Накит Додатоци Ѓердан Earring Нерѓосувачки Челик Сетови,Слободни Синџир
Ново - 35 %

Дрво Листови Накит Додатоци Ѓердан Earring Нерѓосувачки Челик Сетови,Слободни Синџир

Залиха
DEN 184.80
DEN 120.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените,Унисекс,Мажи
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
накит сет
Број На Модел На:
Бренд Нови
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
лист

Поврзани производи