280ml Нерѓосувачки Челик Термос Шишиња Креативни Свиња Дизајн Термо Кригла Шише за Вода Кујна Вакуум Колби Изолирани Првенство Термос
Ново - 35 %

280ml Нерѓосувачки Челик Термос Шишиња Креативни Свиња Дизајн Термо Кригла Шише за Вода Кујна Вакуум Колби Изолирани Првенство

Залиха
DEN 796.32
DEN 517.00
Износот:


8347354839144814
Информација за производот :
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик+PP
Капацитет : 280ml
Големина : 15.5x6cm
Боја : бела/розова/жолта
Одржување на топло време : 6-12 часа

Декларираните карактеристики

Капацитет:
280ML
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Шише Тип:
вакуум
Термо Изведба:
6-12 часа
Број На Модел На:
b060
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Стомакот Првенство
Бренд Име:
Feeyue
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби

Поврзани производи