Plextone G30 Преносни Игри Слушалки Длабоко Стерео Бас PC Игра Слушалки со Монтажни Микрофон за Компјутер PS4 Нови Xbox Еден
Ново - 25 %

Plextone G30 Преносни Игри Слушалки Длабоко Стерео Бас PC Игра Слушалки со Монтажни Микрофон за Компјутер PS4 Нови Xbox Еден

Залиха
DEN 1407.36
DEN 1056.00
Износот:

5 mm Бесплатен подарок : 3.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
PLEXTONE
Линија Должина:
Никој
Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Отпорот:
16Ω
Безжична Тип:
Никој
Чувствителност:
105dB
Стил:
Во Уво
Функција:
За Интернет Бар,за Видео Игра За Мобилен Телефон
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
No
Со Микрофон:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Контрола На Копчето:
Yes
Број На Модел На:
Plextone G30 Игра приклучок за слушалки
Vocalism Принцип:
Динамичен
Поддршка СТАН:
No
Пакет:
Нема мало пакет/Со мало сандак
Со Микрофон:
Yes
Функција:
Монтажни Микрофон, Поништување Бучава, Преносни,
слушалки бои:
Црна/Зелена/Црвена
Hightlight:
Монтажни Микрофон&Преносни Игра Слушалки
Модел:
Plextone G30 во уво Гејмерски Слушалки со микрофон
Стил:
Преносни игри слушалки

Поврзани производи