За Мицубиши ASX Outlander 2013 До година Автомобил потпирачи за раце Удар Подлога на Задното Седиште Заштита Ентериерно уредување Автомобил Стил Додатоци
Ново - 10 %

За Мицубиши ASX Outlander 2013 До година Автомобил потпирачи за раце Удар Подлога на Задното Седиште Заштита Ентериерно

Залиха
DEN 393.60
DEN 354.00
Износот:


- Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци.
Вратете го во рок од 30 дена по приемот
Враќање во рок од 1 година од датумот на купување може да се поправи.
Повратни информации
Клиент е на задоволително ниво е нашата крајна цел.Тоа е многу важно за нас. Ако објектот е оштетен,оштетен и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.Се утврди точната локација на производот. Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена.Лесна инсталација.Не го помрднувајте производ или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата.
Ние нудиме ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени).
(2) Секоја штета предизвикана од несоодветна амбалажа кога купувачите се врати на објект за нас.
3) Мал пакет во 2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Се осигура дека на површината од кои производот е да се примени е чиста, сува и слободен од сите ail, маснотии и восок.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 ден.Висок Квалитет загарантирана.
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, обичај такса или царинските задоцнување. Како нашето искуство, 90% да се постигне до купувачот, без да плаќаат никакви даноци, како што се наведува објектот како примерок или подарок, но сеуште се најде цената е пониска од стандардната дури и вие сте избрани да се плати царински!
Се врати и Гаранција
Сите предмети се нови директно од фабриката. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.
Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден . Ние ќе го испрати назад во нашите трошоци.0 килограми обично се испраќаат од страна на Кина пост / HK пост / Сингапур Пост како наведени или се договорени од страна на клиентите.
Гаранцијата ќе биде voided како на :
(1) Штетата предизвикана од : Непотребно носат & солза, нечистотија, злоупотреби, несоодветна инсталација или операција, занемарување, несреќа.
2) Ако купувачот треба пратката да биде доставен од страна на одредени курир или други изразат начин, ве молиме контактирајте го нашиот продажен да се прилагоди на цената пред исплата.
За Мицубиши ASX Ourlander 2013 До 2016 година Автомобил потпирачи за раце Удар Подлога на Задното Седиште Заштита Ентериерно уредување Автомобил Стил
Опис :
[Име на производ] Автомобил потпирачи за раце Удар Подлога
[применливи автомобил] За Мицубиши ASX И Ourlander 2013 До 2016 година
[Материјал] СТП
[боја] Црна, Кафеава
[Пакет] 1pc
Функција :
1.
(3) Ако стварта е расклопуваат или поправени од страна на неовластено лице.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MyHung
дизајн:
зборови
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
30328
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Други
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
кожа
категорија:
Автомобил Потпирачи За Раце Удар Подлога На Задното Седиште
200000204:
200003546

Поврзани производи