Авто Копчето Авто Делови за МЕРЦЕДЕС ВИТО СПРИНТЕР 1997-1998 СО НОЖ

Авто Копчето Авто Делови за МЕРЦЕДЕС ВИТО СПРИНТЕР 1997-1998 СО НОЖ

Залиха
DEN 88.80
Износот:


Ова е нова замена Мерцедес Вито Спринтер 1997-1998 копче. Ова можете да го користите далечинскиот клуч школка за да го замени на оригинални за да носат или руптура . Бенц логото испечатени на копчето . Ова е нова замена Мерцедес Вито Спринтер 1997-1998 копче.
Ова можете да го користите далечинскиот клуч школка за да го замени на оригинални за да носат или руптура .
Бенц логото испечатени на копчето .
Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : околу 51 * 7.4 mm
Боја : Црна
Тежина : 15g
Материјал : пластични,од не ' рѓосувачки челик
Се применуваат за : Мерцедес Вито ab1998
Мерцедес Спринтер ab1997
Пакет Содржина : 1 x Автомобил Клуч (со нож)
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашата сопствена клучни школка со tne ист како на сликата шоу.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларираните карактеристики

Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Бренд Име:
FGHGF

Поврзани производи