Маска За ZTE Сечилото L5 Плус Мека TPU Силикони Телефон Случај за ZTE Сечилото L5 Плус Покрие Кул Шема Случаи за ZTE Сечилото L5 Плус
Ново - 38 %

Маска За ZTE Сечилото L5 Плус Мека TPU Силикони Телефон Случај за ZTE Сечилото L5 Плус Покрие Кул Шема Случаи за ZTE Сечилото

Залиха
DEN 139.20
DEN 86.00
Износот:

Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Животински
Големина:
For 5.0 inch
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Одговара:
За ZTE Сечилото L5 Плус
Материјал:
Мека Силиконска Гума TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Стил:
Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден:
За Човекот Womam Момче Девојка Како Подарок

Поврзани производи