Мода Нови Мажите Панк Гроздобер уроци Faux Црна Кожа Алка Ткаенината Шарм Ткаат Нараквици Накит за Подарок
Ново - 15 %

Мода Нови Мажите Панк Гроздобер уроци Faux Црна Кожа Алка Ткаенината Шарм Ткаат Нараквици Накит за Подарок

Залиха
DEN 52.80
DEN 45.00
Износот:


100% Нов Бренд и Висок Квалитет
Пол : Жените/Жена/Девојка/Унисекс
Бои : Како на сликата
Големина на : Слободен големина,Прилагодлив
Материјал : Кожа,од легиран
Должина : околу 20cm
Спакуван : 1 BUC
Answer : ___________________________ Note :
1.Бои можеби малку различни, поради различни монитори.
2.Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
BONLAVIE
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Класичен
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
JWBR113
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Никој

Поврзани производи