2017 Али Moda Жените Мода Замокот Принцеза Круна Суспензија Pendant Ѓердан Микро Отвори Кубни Циркони Божиќ Подарок Ѓердан
Ново - 25 %

2017 Али Moda Жените Мода Замокот Принцеза Круна Суспензија Pendant Ѓердан Микро Отвори Кубни Циркони Божиќ Подарок Ѓердан

Залиха
DEN 72.48
DEN 54.00
Износот:


1.2017 Али Moda Жените Мода Замокот Принцеза Круна Суспензија Pendant Ѓердан Микро Отвори Кубни Циркони Божиќ Подарок Ѓердан
2.Боја : Сребрена/Розово Злато/Злато
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода Замокот Принцеза Круна Pendant Суспензии Chocker Ѓердан
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7.Нашата Продавница :
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Замокот Принцеза Круна Pendant Ѓердан
Pendant Големина:
12*8ММ
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
круна
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
JUYA
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кубен Циркони
Име на производ:
Жените Мода Замокот Принцеза Круна Суспензија Pendant Ѓердан
Материјал:
бакар,циркони
Позлата Боја:
Злато/Бело Злато/Розово Злато WX089
Синџири Должина:
45+5CM
Кристали:
ААА Австриската CZ Кристал Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
pendant стил:
Замокот Принцеза Круна Суспензии
потрошен материјал за накит:
Жените Приврзоци Chocker Neckalce DIY Одлуки
Користам Прилика:
Свадба, Забава, Божиќ Подарок

Поврзани производи