2 ПАРЧИЊА Авто 3.2 L бензин термостат за Freelander 2 2006 - автомобил, мотор резервни делови кина снабдувач со евтини цена LR006071

2 ПАРЧИЊА Авто 3.2 L бензин термостат за Freelander 2 2006 - автомобил, мотор резервни делови кина снабдувач со евтини цена

Залиха
DEN 1546.56
Износот:

П : Што е Начинот на Плаќање?
А : ве Молиме кликнете на "Превозот и Плаќање" да ги видите сите достапни методи за плаќање на Aliexpress и да се избере еден ви се допаѓа.
> Висока јачина на тестирање гаранција стабилни перформанси. Ќе видите Проценува Време на Испорака.
Услуга :
"Кориснички ориентирана" е нашата услуга мото. кориснички пакување со други бренд лого како клиенти барања. Тоа е у sually во рок од 3 работни дена . Обично 15-30 дена, во зависност од различни дестинации.
> Ние сме професионална снабдувач на Авто Делови за сите на Земјата Range Rover возила.
> Инвестираме во калапи за повеќе од 200 видови на нашите производи и 5-10 нови производи може да биде завршен за продажба секој месец. C hoose логистика или couriers како ви се допаѓа да се види вкупниот товар на вашата земја.

Декларираните карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Зафатнина:
3.2 L
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Висина:
8cm
Бренд Име:
RALUX
Специјални Функции:
термостат
Објектот Ширина:
12cm
Година:
2006-
Материјал Тип:
PP
Име На Модел:
LR006071
Објектот Должина:
13cm
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Нема. на Цилиндри:
V8
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Тип:
термостат
Забелешка:
3.2 L Бензин
Автомобил модел:
Freelander 2 2006-

Поврзани производи