Гроздобер Големи Метални Кристал Пчела Brooch За Жените Се Облекуваат Шамија Јака Иглички Corsage Големи Животни Brooch Иглички Значки Накит
Ново - 35 %

Гроздобер Големи Метални Кристал Пчела Brooch За Жените Се Облекуваат Шамија Јака Иглички Corsage Големи Животни Brooch Иглички

Залиха
DEN 108.00
DEN 70.00
Износот:


Гроздобер Големи Метални Кристал Пчела Brooch За Жените Се Облекуваат Шамија Јака Иглички Corsage Големи Животни Brooch Иглички Значки Накит
Опис : Материјал : Цинк Легура Боја : Исто како слика Состојба : 100% Сосема Нов

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
rinhoo
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
16BC203

Поврзани производи