REAMOR 10pcs 316L не ' Рѓосувачки челик 6mm Голема Сина Дупка Црна Лента Spacer Монистра Шарм За Накит Одлуки DIY Хривнија Метал Монистра
Ново - 40 %

REAMOR 10pcs 316L не ' Рѓосувачки челик 6mm Голема Сина Дупка Црна Лента Spacer Монистра Шарм За Накит Одлуки DIY Хривнија Метал

Залиха
DEN 471.84
DEN 283.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
Hole Size 6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
2.5g
Број На Модел На:
GZ002
Бренд Име:
REAMOR
Материјал:
Метал
Метали Тип:
316L не ' Рѓосувачки челик
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пребарување По Клучни Зборови:
Нерѓосувачки челик монистра шарм
Цел вкупно надминува 120$:
БЕСПЛАТЕН Превозот од DHL/UPS/ФЕДЕКС
Најбрзиот превозот време:
3-5days преку DHL/UPS/ФЕДЕКС
Монистра дупка големина:
0.6 cm/0.236 во
Специјална Технологија:
Нерѓосувачки челик Кастинг процес/Ласерско сечење/Највисок полски
Корист на Титаниум/316L не ' Рѓосувачки челик:
Никогаш не исчезнат/Медицински материјали/Анти-алергија
монистра големина:
8*10*10мм

Поврзани производи