Enmex креативна стил кул рачен часовник кул црн шарм со календарот на повик од не ' Рѓосувачки челик мода Стилски часовник кварц види

Enmex креативна стил кул рачен часовник кул црн шарм со календарот на повик од не ' Рѓосувачки челик мода Стилски часовник кварц

Залиха
DEN 792.00
Износот:

Можете исто така да платите со одбраната дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Пратката Ние Брод на Светот. Кул црн стил со деликатна календар едноставна и зголемување на шармот на штрек. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате .Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба . Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-5 дена по расчисти исплата . Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, Ако не го примите објект по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Враќање/Поврат Ние ќе се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Сигурни сме таму немаат скршен производи кога ќе го добиете вашиот пакет,ако има некои недостатоци,ве молиме љубезно ве молиме да испратите фотографии на мене ,ние ќе рефундирање на пари за вас, по потврдување. Големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детали. ве молиме оставете порака и вашата e-mail адреса,тогаш ние ќе контакт со вас,добредојдовте да ја посетите нашата продавница!
. Сепак , доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно . Предмети се испраќаат од Кина,од Сингапур Пост или e Packet или Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Пошта, со следење на број, Повеќето од нив ќе стигнат до одредиштето во рамките на 10-25 работни дена .Answer : ___________________________ NOTE : Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот Клиенти од руската Федерација целосна примачот име е потребно . Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од вашиот приемот на предмети за било каква причина .7 cm *За младите луѓе желбите Креативен дизајн///едноставност дизајн. *Ве молиме да видите подетални информации како што е подолу *Види случај : легури со парична казна позлата *Види рака : вистинска кожа или од не ' рѓосувачки челик Плетење материјал *30 метри водоотпорен се Задоволат потребите на секојдневниот живот *Вкупна должина : 23cm Дијаметар 4cm Дебелина 0. Ако имате било какви прашања. Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување, припадност и сл . Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба , и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. спецификации . Меѓутоа , купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови .

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Сомот
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
10мм
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
4mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Број На Модел На:
EZ1
Бренд Име:
Enmex
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Дувачкиот
Отпорност На Вода Длабочина:
30m
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи

Поврзани производи